Sevim Emre, Orhan Gencebay hakkında çıkan corona virüs iddialarını doğruladı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 18.11.2021 tarih ve 11:02 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Sevim Emre, Orhan Gencebay hakkında çıkan corona virüs iddialarını doğruladı

makale içerik

Sevim Emre, Orhan Gencebay hakkında çıkan corona virüs iddialarını doğruladı
Kısa Linki Kopyala

Sevim Emre, Orhan Gencebay hakkında çıkan corona virüs iddialarını doğruladı

Orhan Gencebay, geçtiğimiz günlerde corona virüse yakalandığı gerekçesiyle hastaneye kaldırıldığı haberleri ile gündeme gelmiş ve bu iddialar eşi Sevim Emre tarafından yalanlanmıştı. Emre, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaparak bu kez corona virüse yakalandıklarını doğruladı.

Sanatçı Orhan Gencebay hakkında geçen ay corona virüs testinin pozitif çıktığı ve özel bir hastanede tedavi altına alındığına dair iddialar gündeme gelmişti.

Gencebay’ın eşi Sevim Emre ise bu haberleri yalanlayarak, “Orhan babanız gayet iyi, kale gibi. Her sene olduğu gibi rutin kontrollerde. Yalan haberlere itibar etmeyin” açıklamasında bulunmuştu.

Emre, dün Instagram hesabından yeni bir paylaşımda bulunarak corona virüs iddialarını doğruladı.

“BİR AY ÖNCE CORONA OLDUK”

Emre yaptığı paylaşımda şöyle konuştu:

“Gördüğüm lüzum gereği aşının önemini belirtmek için bu açıklamayı yapıyorum. Hala aşıya karşı olanlar var. Canlarım; Orhan Baba’nız ve ben bir ay önce korona oldu. Bunu siz sevenlerimizden değil, kötülükle beslenenlerin, klavye delikanlılarının negatif enerjisini üstümüze çekmemek için açıklamadı.”

"ÇOK HAFİF ATLATTIK”

Gencebayın katıldığı bir programda virüs kapmış olduğunu söyleyen Emre, "Tabii ki ben de temaslı oldum. Çok korktum, kabus gibiydi. Orhan Baba’nın kalp rahatsızlığı beni çok endişelendirdi ama şükürler olsun çok hafif atlattık" dedi.

Aşılı olmaları ve durumu erken hissederek hemen hastaneye gitmelerinin hastalığın kötü seyrini engellediğini söyleyen Emre, "Sağlık Bakanlığımızın ve doktorlarımızın özeni ile sağlığımıza kavuştuk. Rabbime şükürler olsun. Fahrettin Koca ve tüm sağlık çalışanlarının gösterdiği özene sonsuz teşekkürler. Aşı olun” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar