Sex and the City karakteri Carry Bradshaw'ın evi günlük kiraya veriliyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 04.11.2021 tarih ve 12:54 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Sex and the City karakteri Carry Bradshaw'ın evi günlük kiraya veriliyor

makale içerik

Sex and the City karakteri Carry Bradshaw'ın evi günlük kiraya veriliyor
Kısa Linki Kopyala

Sex and the City karakteri Carry Bradshaw'ın evi günlük kiraya veriliyor

Sex and the City dizisinde Sarah Jessica Parker'ın canlandırdığı Carry Bradshaw karakterinin evi günlük kiralamaya çıkarılıyor.

Sarah Jessica Parker'ın Sex and the City'de canlandırdığı Carrie Bradshaw karakterinin evinde kalmak ister miydiniz? Evde Carrie Bradshaw tarafından karşılanmaya, ikonik Manolo Blahnik topuklularını denemeye ne dersiniz?  Dizide Carrie Bradshaw'ın evi Airbnb'de günlük kiralamaya çıkarılıyor.Carrie, New York'un lüks yerleşim bölgesi Upper East Side'da yer alan, kum taşından yapılmış binadaki dairede yaşıyordu.Evi kiralayanları, Sarah Jessica Parker'ın, nam-ı diğer Carry Bradshaw'ın videodan görüntüsü karşılıyor.İlk bölümü 23 yıl önce yayınlanan dizideki Carrie Bradshaw karakterinin evi, 23'üncü yıl kutlaması nedeniyle günlüğü 23 dolardan kiralanabiliyor.Ev, Sex and the City'de Carrie Bradshaw'un evi olarak kullanılan ev değil aslında. Dizideki ev, sette oluşturulmuştu. Yeniden yaratılan daire Chelsea’de bulunuyor ve orijinali gibi görünüyor.Kiraya çıkarılan evde konuklar gerçekten Carrie’nin evinde yaşama deneyimini tüm detaylarıyla yaşayacaklar.  Carrie Bradshaw karakterinin kullandığı bilgisayar, kıyafetler ve ayakkabılar görülebilecek.Kiralama 8 Kasım'da başlıyor. 12 ve 13 Kasım akşamları bir gecelik konaklama için iki misafir ağırlanacak.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar