Shakira hakim karşısına çıkacak

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 30.07.2021 tarih ve 09:43 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Shakira hakim karşısına çıkacak

makale içerik

Shakira hakim karşısına çıkacak
Kısa Linki Kopyala

Shakira hakim karşısına çıkacak

Kolombiyalı yıldız şarkıcı Shakira'nın vergi kaçacakçılığı suçlamasıyla İspanya'da yargılanması gerektiğine karar verildi. Altı ayrı suçlamayla karşı karşıya olan Shakira ve yargılanması için yeterli delil olduğuna karar verilen yıldız şarkıcı suçlu bulunması halinde hapse girecek.

Vergi kaçakçılığı iddialarıyla gündemde olan Shakira İspanya'da hakim karşısına çıkacak.Suçlamaya göre yıldız şarkıcı 2012, 2013 ve 2014 yıllarında İspanya’da vergi usulsüzlüğü yaptı.Bir süredir suçlamalarla karşı karşıya olan Shakira’nın yargılanması için yeterli delil olduğuna karar verildi.Shakira’nın karara karşı Barselona Mahkemesi’ne itirazda bulunmayı planladığı konuşuluyor.Shakira daha önce, o yıllarda Bahamalar’da yaşadığını ve İspanya’da ikamet etmediğini, sadece ülkeyi ara sıra ziyaret ettiği için ödemelerde sıkıntı yaşandığını açıklamıştı. Yıldız şarkıcı daha önce konu hakkında ifadesinde ise 2011 ve 2014 yılları arasında İspanya’da yaşadığı sırada vergilerini ödediğini aktarmıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar