Shameless yıldızı Emmy Rossum'dan ilk bebek paylaşımı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 26.07.2021 tarih ve 10:41 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Shameless yıldızı Emmy Rossum'dan ilk bebek paylaşımı

makale içerik

Shameless yıldızı Emmy Rossum'dan ilk bebek paylaşımı

Shameless yıldızı Emmy Rossum'dan ilk bebek paylaşımı

Shameless dizisinin yıldızı Emmy Rossum, henüz iki aylık olan kızıyla fotoğrafını sosyal medyadan paylaşarak aşı konusunda önemli bir mesaj verdi. Hamileyken corona virüs aşısı olmasının faydasını anlatan Rossum, "Kızımızın şimdi antikorlarının oluştuğunu da öğrendik" diyerek aşı olma çağrısı yaptı.

Shameless dizisinin yıldızı Emmy Rossum, yeni sosyal medya paylaşımıyla gündemde. 34 yaşındaki Amerikalı oyuncu, yeni doğan kızıyla fotoğrafını Instagram’da yayımladı.    Rossum’un bu fotoğrafı paylaşmasının bir amacı vardı. Oyuncu salgınla ilgili bir mesaj verdi."KIZIMIZIN ANTİKORLARI OLUŞTUĞUNU ÖĞRENDİK" “Hamileyken aşı oldum. Sadece sağlıklı ve güzel bir bebeğe sahip olmakla kalmadık, aynı zamanda kızımızın şimdi antikorlarının oluştuğunu da öğrendik” diyen Rossum, “Kısacası, aptalca bir sorumsuzluk içine girmeyi bırakın ve aşınızı olun” diye seslendi.Emmy Rossum ile eşi Sam Esmail’in bebeği, mayıs ayında dünyaya gelmişti.Rossum ve yapımcı eşi, hamilelik sürecini kamuoyundan saklı tutmuş, ünlü oyuncu anne olduğunu açıklayana kadar Instagram sayfasında, sadece yüzünü yakından gösteren fotoğraflara yer vermişti.Rossum, mayıs ayında hamilelik fotoğraflarıyla birlikte bebeğinin ayak izini gösteren fotoğrafı paylaşarak, bir kızı olduğunu açıklamıştı.Rossum ile eşi Sam Esmail, 2015’te evlenmişti.Tam adı Emmanuelle Grey Rossum olan oyuncu, Shameless dizisindeki rolüyle Altın Küre ödülüne aday gösterilmişti. Oyuncu, Shameless dizisinde altı kardeşin en büyüğü ve tüm sorumluluğunu alan Fiona karakterini canlandırıyordu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar