Shane Dawson, YouTube'dan kazandığı parayla 2.2 milyon dolara ev aldı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 30.08.2021 tarih ve 11:17 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Shane Dawson, YouTube'dan kazandığı parayla 2.2 milyon dolara ev aldı

makale içerik

Shane Dawson, YouTube'dan kazandığı parayla 2.2 milyon dolara ev aldı

Shane Dawson, YouTube'dan kazandığı parayla 2.2 milyon dolara ev aldı

YouTuber Shane Dawson, 33 yaşında Youtube'dan kazandığı parayla Colorado'da 2.2 milyon dolar (18 milyon TL) ödeyerek bir ev aldı.

Shane Dawson, 2.2 milyon dolara aldığı evi, YouTube'dan duyurdu. 4 bin metre karelik ev, Dawson'ın nişanlısının evinden 12 dakika uzakta."Kaliforniya'dan hiçbir zaman ayrılmayı düşünmedim. Orada büyüdüm. Ama Colorado'ya gitme zamanı geldi. Çok mutluyum evin içinde kendimi daha iyi hissediyorum" diyen ünlü Youtuber, videolarında ırkçılık gibi konuklarda yaptığı şakalarla ünlü oldu.Irçılıkla ilgili defalarca skandallara neden olan 33 yaşındaki Shane Dawson, herkesten özür dilemek zorunda kaldı.Dawson'ın aldığı evin değeri aslında 500 bin dolardı ancak ünlü YouTuber, 2 milyon 200 bin dolar vererek rakiplerini saf dışı bıraktı.Evin satışı 13 Ağustos'ta gerçekleşti. Evin üç yatak odası, iki banyosu, bilardo odası, bir ofisi bulunuyor.1964 yılında inşa edilen evin bahçesinde ayrıca bir çeşme ve havuz var ve evin yanında bir de konuk evi bulunuyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar