Sheeraz Hasan'dan Kim Kardashian'a şehrin ortasında evlilik teklifi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 12.05.2021 tarih ve 09:23 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Sheeraz Hasan'dan Kim Kardashian'a şehrin ortasında evlilik teklifi

makale içerik

Sheeraz Hasan'dan Kim Kardashian'a şehrin ortasında evlilik teklifi

Sheeraz Hasan'dan Kim Kardashian'a şehrin ortasında evlilik teklifi

Kanye West ile 2014 yılında yaptığı evliliği bitirmeye karar veren Kim Kardashian'a beklenmedik bir evlilik teklifi geldi. Üstelik de herkesin görebileceği şekilde.

Dört çocuk annesi Kim Kardashian'a billboard'lı evlilik teklifi geldi. Medya gurusu Sheeraz Hasan, Los Angeles'ın ünlü Sunset Bulvarı'ndaki bir binaya yerleştirdiği bir reklam tabelası aracılığıyla Kim Kardashian'dan kendisiyle evlenmesini istedi.Sheeraz Hasan'ın bir aylığı 150 bin dolara kiraladığı bu billboard'da kendi fotoğrafı ve üzerinde de "Kim K, evlen benimle" yazısı yer alıyor.Kim Kardashian ile Sheeraz Hasan, Kardashian'ın kariyerinin ilk dönemlerinde, çeşitli etkinliklerde sık sık birlikte görüntüleniyorlardı.İngiltere doğumlu Pakistan asıllı Hasan Sheeraz, birlikte çalıştığı kişi ve kuruluşların tanıtımı için düzenlediği başarılı kampanyalarla tanınıyor. Sheeraz'ın birlikte çalıştığı ünlüler arasında Kim Kardashian'ın yanı sıra Paris Hilton, Justin Bieber, Priyanka Chopra, Miley Cyrus ve Zendaya da bulunuyor.Babasını henüz 16 yaşındayken kaybeden Sheeraz Hasan, Londra'daki aile restoranının işletmesini üzerine almak zorunda kaldı. Sahip olduğu ticari zeka da o sırada ortaya çıktı. Restoranı, haftanın yedi günü 24 saat açık tutabilmek için o dönem İngiltere'nin en gözde rado programlarından biriyle bir anlaşma yaptı. Programın yayın saatlerinde sunucu için özel yiyecek servisi ayarladı. Bu akıllıca anlaşma sayesinde Sheeraz Hasan, ailenin kazancını 3 bin dolardan 40 bin dolara yükseltti.Daha sonra Hollywood'a giden Sheeraz, bir yıl içinde dünyanın en iyi paparazzi ajansı haline gelen Hollywood. TV'yi kurdu. Bu sayede gösteri dünyasının en ünlü yıldızlarıyla aynı çevreye girdi, yakın dostluklar kurdu. Son yıllarda da ünlü kişilerin reklam ve halkla ilişkiler faaliyetlerini yürütüyor. 2000'lerin ortalarında kariyerinde bir düşüş yaşayan Britney Spears'ın tekrar gündeme gelmesini sağlamak son dönemde yaptığı en etkili işlerden biri.Hasan Sheeraz'ın "Sizi Ünlü Yapıyoruz" sloganıyla faaliyet gösteren bir ajansı ve aynı adlı bir Instagram sayfası da bulunuyor. Sheeraz'ın bu yeni girişiminin de bir tür tanıtım faaliyeti olabileceği konuşuluyor. Reklam tabelasında Sheeraz Hasan'ın internet sitesi adresinin ve şirketinin adının yer alması da bu iddiayı güçlendirdi.Fakat Hasan Sheeraz, kendisine bu konu hakkında soru soran gazetecilere "Her milyarder, her milyoner, her politikacı, her kral ve prens... Herkes Kim Kardashian'la evlenmek ister. Ama bir şey var ben Kim'in istediği şöhreti biliyorum. Onu mutlu edebilecek tek erkek benim" diye konuştu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar