Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya üniversiteden mezun oldu

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 05.09.2021 tarih ve 10:47 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya üniversiteden mezun oldu

makale içerik

Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya üniversiteden mezun oldu
Kısa Linki Kopyala

Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya üniversiteden mezun oldu

Bir dönemin unutulmaz dizisi Sihirli Annem'de canlandırdığı 'Çilek' karakteri ile tanınan Zeynep Özkaya, üniversiteyi bitirdi. İstanbul Teknik Üniversitesi'ne kepi ve cübbesini almaya giden oyuncu, bu anları takipçileriyle paylaştı.

2003-2012 yılları arasında yayımlanan fantastik türdeki çocuk dizisi Sihirli Annem'de rol alan ve 'Çilek' karakteriyle ünlenen Zeynep Özkaya, İstanbul Teknik Üniversitesi'ndeki eğitimini tamamladı.Zeynep Özkaya, İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olduğunu duyurdu.Aylar sonra okula dönen ve diplomasını alan Özkaya, kampüsteki fotoğrafları Instagram hesabından takipçileri ile paylaştı.KEP ATACAK  İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği'ni bitiren Zeynep Özkaya, önümüzdeki hafta düzenlenecek mezuniyet töreninde kep atacak.ZEYNEP ÖZKAYA KİMDİR?  Kanal D ekranlarında bir dönem yayınlanmış olan Sihirli Annem dizisinde canlandırmış olduğu 'Çilek' karakteri ile tanınan Zeynep Özkaya, 23 Ocak 1998'de İstanbul’da dünyaya geldi. Özkaya, Sihirli Annem dizisinin ardından İki Aile, Eyvah Halam ve Altındağlı dizilerinde de rol aldı. Lise eğitimi döneminde zorunlu devamlılık olduğu için ekranlardan uzak kalmak zorunda kaldığını belirten oyuncu, şimdilerde bir Youtube kanalında ürettiği içeriklerle konuşuluyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar