Sıla ile İlker Kaleli birlikteliği belgelendi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 24.05.2021 tarih ve 09:41 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Sıla ile İlker Kaleli birlikteliği belgelendi

makale içerik

Sıla ile İlker Kaleli birlikteliği belgelendi

Sıla ile İlker Kaleli birlikteliği belgelendi

Geçtiğimiz aylarda birlikte oldukları iddiaları ortaya atılan Sıla ile oyuncu İlker Kaleli, Bodrum Bitez'de ünlü şarkıcının yeni havuzlu villasında tatil yapıyor.

Yaklaşık iki ay önce birliktelik iddiaları gündeme gelen Sıla ve İlker Kaleli Bodrum Bitez'e tatilde.Posta'da Ali Keser'in haberine göre; Hiç dışarı çıkmayan çiftten Kaleli, havuzlu evin bahçesinde görüntülendi.Geçtiğimiz günlerde Sıla’nın evindeki gürültülü partilerden komşular şikayetçi olunca ev sahibinin şarkıcının kontratını feshettiği de ortaya çıktı.Sıla sezonluk kirası için 300 bin TL ödediği Bitez’deki yeni havuzlu villasına taşındı. Sıla ve İlker Kaleli evin etrafını çitlerle çevirtti.Havuz başında telefonla konuşurken görüntülenen Kaleli'yi yan taraftaki otelin terasından hayranları da deşifre etti. Gelişmelerin ardından ikili Datça tarafında tuttukları diğer eve geçti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar