Sophie Turner bebeğinin fotoğraflarını çeken paparazzileri topa tuttu

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 16.05.2021 tarih ve 08:54 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Sophie Turner bebeğinin fotoğraflarını çeken paparazzileri topa tuttu

makale içerik

Sophie Turner bebeğinin fotoğraflarını çeken paparazzileri topa tuttu

Sophie Turner bebeğinin fotoğraflarını çeken paparazzileri topa tuttu

Game of Thrones yıldızı Sophie Turner, 10 ay önce dünyaya getirdiği ve yüzünü hiç göstermediği kızının fotoğraflarını çeken paparazzilere karşı açtı ağzını, yumdu gözünü. Turner, "Midem bulanıyor, iğreniyorum ve saygıyla herkesten bizi takip etmeyi, kızımızın fotoğraflarını çekmeyi ve özellikle de onları basmayı bırakmalarını istiyorum" dedi.

VİDEO İLE ÖFKE KUSTU Game of Thrones’un yıldızı Sophie Turner, paparazzilere açtı ağzını, yumdu gözünü. 25 yaşındaki çiçeği burnunda anne, 10 aylık kızı Willa’nın fotoğraflarını yayınlayan paparazzilere, yayınladığı ama daha sonra sildiği bir video ile veryansın etti."PAPARAZZİLERDEN NE PAHASINA OLURSA OLSUN KAÇIYORUZ" İngiliz yıldız, video mesajında, “Şimdi uyandım. Sanırım dün bir grup paparazzi kızımın fotoğrafını çekmeyi başarmış. Kızımın fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmıyorum ve paparazzilerden ne pahasına olursa olsun kaçıyoruz, çünkü fotoğraflarının yayınlanmasını kesinlikle istemiyorum” diye konuştu.“O benim kızım. Bu hayatta fotoğrafının çekilmesini istemedi” diyen Turner, sözcüklerini seçme gereği duymadan, küfürlü ifadelerle kızgınlığını dile getirdi."MİDEM BULANIYOR" Dark Phoenix filminin yıldızı, “Yetişkin adamların izinsiz şekilde bir bebeğin fotoğraflarını çekmesi korkunç. Midem bulanıyor, iğreniyorum ve saygıyla herkesten bizi takip etmeyi, kızımızın fotoğraflarını çekmeyi ve özellikle de onları basmayı bırakmalarını istiyorum” diye konuştu.Turner konuşmasını, “Bu çok iğrenç ve izin almıyorsunuz” diyerek öfkesini yansıttı.Amerikalı şarkısı Joe Jonas ile evli olan Turner’ın hamilelik haberi, Şubat 2020’de çıkmıştı. Çift, hiçbir zaman bebek bekledikleri duyurusu yapmadı ve hamilelik sürecinde kameralardan uzak yaşadı.Ancak yine de hamilelik döneminde yürüyüş anları paparazzilerin kamerasına takıldı.Turner, bebeğini dünyaya getirdikten sonra, hamilelik fotoğraflarını nostaljik paylaşım olarak sosyal medya hesabında yayınladı.Turner ve Jonas çiftinin bebeği temmuz ayında dünyaya geldi. İkili, bebekleriyle ilgili bilgileri mümkün olduğunca gizli tuttu.Turner, sosyal medyada bebeğinin fotoğrafını hiç paylaşmadı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar