Sosyal medya fenomeni Başak Ermiş'e oyuncu Can Topçu'dan 'tayt' dayağı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 07.06.2021 tarih ve 19:29 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Sosyal medya fenomeni Başak Ermiş'e oyuncu Can Topçu'dan 'tayt' dayağı

makale içerik

Sosyal medya fenomeni Başak Ermiş'e oyuncu Can Topçu'dan 'tayt' dayağı
Kısa Linki Kopyala

Sosyal medya fenomeni Başak Ermiş'e oyuncu Can Topçu'dan 'tayt' dayağı

Sosyal medya fenomeni 22 yaşındaki Başak Ermiş, dizi oyuncusu erkek arkadaşı tarafından öldüresiye dövüldüğü iddiasıyla polise başvurdu. Ermiş, ifadesinde tayt giydiği için şiddete uğradığını söyledi. Oyuncu arkadaşı Can Topçu, "sadece iki tokat attim" diyerek kendini savundu. Topçu, emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Sosyal medya fenomeni Başak Ermiş'i dövdüğü iddia edilen Can Topçu, emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Fenomen Başak Ermiş (22) ve üç aydır birlikte olduğu oyuncu Can Topçu (19), Kağıthane Çeliktepe Mahallesi’ndeki evde yaşıyordu. İddiaya göre Can Topçu, arkadaşlarının da bulunduğu evde Başak Ermiş’in giydiği tayttan rahatsız olarak değiştirmesini istedi. Ermiş, bu isteğe olumlu yanıt vermeyerek oturmaya devam etti.

İsteğinin yerine gelmediğini gören Topçu, Ermiş’i arkadaşlarının yanında yumruklamaya başladı.

Evde bulunan arkadaşları Ermiş’i kurtarmak istedi ancak bu pek mümkün olmadı. Topçu öfkeyle saldırmaya ve yumruklamaya devam etti. Ermiş, aldığı darbeler sonucu bir süre bayıldı. Ayıldığında da eniştesini arayarak “Ölmek istemiyorum, kurtarın beni” diye yardım istedi. Topçu evden kaçtı. Eniştesi tarafından evden alınan Başak Ermiş, annesinin evine götürüldü. Hastanede darp raporu alan Ermiş, polis merkezine giderek şikâyetçi oldu.
GÖZALTI SONRASI SERBEST

Alınan bilgiye göre, sosyal medya fenomeni kız arkadaşı Başak Ermiş'i öldüresiye dövdüğü ileri sürülen Can Topçu, polis ekiplerince gözaltına alındı.

Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi Bürosu’nda ifade veren Topçu'nun da kendisine tokat atması nedeniyle Ermiş'ten şikayetçi olduğu öğrenildi.

Topçu, emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar