Star'ın yeni dizisi Sana Söz'ün afişi yayınlandı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 21.10.2021 tarih ve 17:21 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Star'ın yeni dizisi Sana Söz'ün afişi yayınlandı

makale içerik

Star'ın yeni dizisi Sana Söz'ün afişi yayınlandı
Kısa Linki Kopyala

Star'ın yeni dizisi Sana Söz'ün afişi yayınlandı

Star’ın yeni dizisi ‘Sana Söz’ seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın başrolünü paylaştığı ‘Sana Söz’ün merakla beklenen afişi yayınlandı. Dizide, herkese, her şeye rağmen inandıkları uğruna yolundan şaşmayan, Elif’le Ömer’in hikayesi seyirci ile buluşacak.

İzleyici ile buluşmak için gün sayan Sana Söz’ün afişinde başrol oyuncuları Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan yer aldı. Erkan Petekkaya ilk kez bir polisi canlandırırken Nehir Erdoğan ise program sunucusu olarak seyircinin karşısına çıkacak.

Sana Söz’ün afişi diziye olan merakı artırırken, aynı cinayeti aydınlatmak için iş birliği yapmak zorunda kalan ikili arasında yaşanacaklar şimdiden merak konusu oldu.

Başrollerini Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın paylaştığı Star’ın yeni dizisi Sana Söz’ün ilk tanıtımı dün akşam izleyici ile buluştu. Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstlenirken senaryosunu ise Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın’ın kaleme alıyor.

SANA SÖZ YAKINDA BAŞLIYOR

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar