Süreyya Yalçın'dan tepki çeken paylaşım

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 30.07.2021 tarih ve 10:11 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Süreyya Yalçın'dan tepki çeken paylaşım

makale içerik

Süreyya Yalçın'dan tepki çeken paylaşım

Süreyya Yalçın'dan tepki çeken paylaşım

Bodrum'da tatil yapan Süreyya Yalçın'ın yangın bölgesinde verdiği pozları sosyal medyadan yayınlaması tepkilere neden oldu. Yalçın tepkilerin ardından arkada dumanların görüldüğün tatil karelerini kaldırdı.

Bodrum'da tekne turu yapan Süreyya Yalçın, yangın bölgesinde verdiği pozları sosyal medyada yayınlayınca tepki çekti.Sosyal medya kullanıcıları Yalçın'a "Sözün bittiği yer", "Ülke yanıyor, sen poz veriyorsun" gibi tepkilerde bulundu.Ozan Baran ile evlendikten sonra yaşamını ABD'de sürdüren ve geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye gelen 37 yaşındaki Yalçın, tepkilerin ardından fotoğraflarını kaldırdı.Yalçın, gelişmelerin ardından yangınla ilgili bir paylaşımda bulunarak, "Rabbim herkesi korusun, yardımcısı olsun" dedi.YANGINLARDA SON DURUMTürkiye, birçok noktada orman yangınlarıyla mücadele ediyor. 6 kentte alevlere müdahale sürüyor. Son olarak Antalya Gazipaşa ilçesinde ormanlık alanda 4 farklı noktada yangın çıktı. Yerleşim yerlerini de tehdit eden yangında bazı evler tahliye edildi. Antalya'daki yangında 3, Muğla Marmaris'te 1 kişi hayatını kaybetti. Mersin Silifke'deki yangın nedeniyle Mersin-Antalya karayolu ulaşıma kapatıldı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar