Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? (15 Haziran 2021 ayrıntıları)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 16.06.2021 tarih ve 07:20 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? (15 Haziran 2021 ayrıntıları)

makale içerik

Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? (15 Haziran 2021 ayrıntıları)
Kısa Linki Kopyala

Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? (15 Haziran 2021 ayrıntıları)

Survivor eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? sorularının cevapları belli oldu. Survivor 2021'in 15 Haziran tarihli 120. bölümünde dokunulmazlık oyununu Poyraz kazandı. Kırmızı ve mavi takımda 5 rakibini de eleyen Poyraz haftanın eleme adayı olarak Aleyna'yı seçti. İşte Survivor son bölümde yaşananlar ve haftanın gelişmelerinden ayrıntılar...

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? Büyük final öncesi dokunulmazlık oyunu Survivor'da her geçen gün daha çok önem kazanırken yarışmacılar gecenin oyununu almak için adeta canını dişine taktı. Aşamalı olarak oynanan dokunulmazlık oyununda yarışmacıların kum torbası ile topları fileye düşürmesi gerekiyordu. Poyraz ile Berkay, yarı finale direkt kalan isimler olurken diğer yarışmacılar elendi.İsmail – Dora, Ayşe – Aleyna karşılaşmasının ardından eşleşme Berkay – İsmail, Poyraz – Ayşe şeklinde oldu. Final turunda ise Berkay'a karşı 5-3 galip gelen Poyraz dokunulmazlık ödülünü kazandı. Poyraz, dokunulmazlık kolyesi ile birlikte son iletişim ödülünü kazanan isim oldu.ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? Survivor'da dokunulmazlık oyunu ile beraber kazanan yarışmacının yanında iki arkadaşı ile beraber ödül alacağı açıklandı. Oyun öncesinde kazananın bir telekomünikasyon şirketi üzerinden ücretsiz GB, hediye çeki, telefon, tablet ve kulaklık gibi teknoloji ürünlerini kazanacağı duyuruldu. İkinci dokunulmazlığı kazanan Poyraz böylece ödüle de kavuşmuş oldu. Poyraz ödüle Ayşe ve Berkay'ı götürdü.SURVİVOR'DA ELEME ADAYI KİM OLDU?  Ada konseyinde yarışmacılar eleme adayını seçmek için toplandı. Dokunulmazlık kolyesinin sahibi olan Poyraz Aleyna'nın ismini söyledi. Poyraz, sevgi sıralamasını yaptığını söyleyerek Aleyna'ya daha uzak olduğunu dile getirdi. Aleyna ise sevdiklerinin desteği ile potadan çıkabileceğini belirtti.DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? Survivor Türkiye 2021'de dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar karşı karşıya geldi. Ödüllü dokunulmazlık oyununda heyecan seviyesi yükselirken kıran kırana yarışma gerçekleşti. Oyun öncesinde ödül villada Survivor Meksika yarışmacıları ile buluşma, 10 bin liralık akaryakıt istasyonu çeki ve açık büfe olarak açıklandı. Zamana göre yapılan parkur sıralamasında yarışmacılar oyunu kazanmak için elinden gelen mücadeleyi verdi.Survivor'da yeni haftanın ilk dokunulmazlık oyununun ardından kırmızı takımda kolyenin sahibi İsmail oldu. İsmail kendi takımından bir kişiyi potaya göndermeyeceğini belirterek karar vermenin oldukça zor olduğunu vurguladı. Acun Ilıcalı'nın kararını sorması üzerine İsmail Dora'nın ismini söyledi. Böylece haftanın eleme potasına giren ilk ismi Dora oldu.Dora, şaşırmadığını belirterek diğer eleme adaylarını potada beklediğini dile getirdi.Survivor'da perşembe ve cumartesi günleri de oynanacak dokunulmazlık oyunlarının ardından iki isim daha eleme potasına girecek.Elenen isim ise Survivor'da Pazar gecesi belli olacak.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar