Survivor'da yarı finalist kim oldu, yarı final oyununu kim kazandı? (23 Haziran 2021 ayrıntıları)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 24.06.2021 tarih ve 11:52 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Survivor'da yarı finalist kim oldu, yarı final oyununu kim kazandı? (23 Haziran 2021 ayrıntıları)

makale içerik

Survivor'da yarı finalist kim oldu, yarı final oyununu kim kazandı? (23 Haziran 2021 ayrıntıları)
Kısa Linki Kopyala

Survivor'da yarı finalist kim oldu, yarı final oyununu kim kazandı? (23 Haziran 2021 ayrıntıları)

Survivor'da yarı finalist kim oldu, yarı final oyununu kim kazandı? sorularının cevapları belli oldu. Survivor 2021'in 23 Haziran tarihli 127. bölümünde Ayşe, Poyraz ve Aleyna'nın mücadelesine sahne olan yarışta gecenin kazananı Ayşe oldu. Böylece Ayşe ve İsmail yarı finale kalırken, Poyraz ve Aleyna SMS oylamasına çıktı. Sonuçları 24 Haziran Perşembe akşamı belli olacak. İstanbul'da yapılacak olan yarı final gecesinde oy sonuçları ile bir isim veda edecek.

Ocak ayında macerasına başlayan Survivor'da artık sona yaklaşıldı. Her geçen saniye heyecan artarken yarışmacılar sezonun kader oyununa çıktı. Survivor 2021'in 23 Haziran tarihli 127. bölümünde yarı finale kalabilmek için Ayşe, Aleyna ve Poyraz zorlu parkurda adeta canını dişine taktı.

İLK VEDA EDEN POYRAZ OLDU

Üç kişi arasında oynanan final oyununda yarışmacılara beş can verildi. Oyunda beş sayıyı bulan isimler final etabında yeniden karşı karşıya geldi. Poyraz ilk turu geçemeyerek oyundan elendi.

AYŞE YARI FİNALDE

Finale çıkan Ayşe ve Aleyna arasında on sayıyı yapan yarışmacının yarı finali kazanacağı açıklandı. Atışlarda Aleyna'ya üstün gelen Ayşe skoru 9'a getirirken Aleyna ise çok sayıda sayı kaybetti. Üst üste sayı kaybeden Aleyna oyunu rakibi Ayşe'ye kaptırdı. Final anında Ayşe 9 sayı üstünlüğü ile yarı final oyununu kazanan isim oldu. Böylece Survivor'da yarı finale kalan yarışmacılar İsmail ve Ayşe oldu.

SURVİVOR'DA ELEME NE ZAMAN?

Survivor'da yarı final heyecanı 24 Haziran Perşembe akşamı yaşanacak. Yarı final koltuğuna birinci oturan sim İsmail, ikinci ise Ayşe oldu. İstanbul'da açıklancak SMS oylaması sonuçlarına göre Poyraz ya da Aleyna yarı finalist olacak. Böylece canlı yayınlanacak İstanbul'daki yarı finalin hemen başında bir veda olacak, sonunda da bir veda olacak ve iki yarışmacımız büyük finale çıkacak."

SURVİVOR'DA FİNAL NE ZAMAN?

Survivor'da perşembe akşamı yapılacak olan yarı finalin ardından final heyecanı cuma akşamı yaşanacak. Cuma akşamı en fazla oya sahip olan yarışmacı Survivor 2021 şampiyonu unvanını alarak kupayı kaldıracak.

Kuzeyin Oğlu 10. bölüm tanıtımı

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar