Survivor'da yeni takımlar nasıl kuruldu ? (5 Mayıs 2021 ayrıntıları)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 06.05.2021 tarih ve 08:53 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Survivor'da yeni takımlar nasıl kuruldu ? (5 Mayıs 2021 ayrıntıları)

makale içerik

Survivor'da yeni takımlar nasıl kuruldu ? (5 Mayıs 2021 ayrıntıları)
Kısa Linki Kopyala

Survivor'da yeni takımlar nasıl kuruldu ? (5 Mayıs 2021 ayrıntıları)

Survivor'da yeni takımlar nasıl kuruldu, kim hangi takıma geçti? sorularının cevapları belli oldu. Acun Ilıcalı, Survivor son bölümde izleyenlerin anket sonuçlarının da da göz önüne alınarak hazırlanan yeni takımları açıkladı. 6 yarışmacı mavi, 5 yarışmacı kırmızı takımda yer alırken, yakınlıkları ile bilinen Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu'nun aynı takıma girmesi dikkat çekti. İşte, Survivor 2021 takımları ve özel konseyde yaşananlar...

Survivor 2021'in 5 Mayıs Çarşamba akşamı ekranlara gelen 85. bölümünde, Melis'in elenmesinden sonra yarışmacıların eşitlenmesi adına yeni takımlar kuruldu. Ekran başındaki izleyenlerin de oylarına göre yapılan dağılımda, Steven, Poyraz, Dora mavi takımda kaldı. Batuhan, İsmail Balaban kırmızı takımda yer alırken karşı takımdan üç isim bu takıma geçti.
ÖZEL KONSEYDE TAKIMLAR KURULDU

Survivor özel konseyinde Acun Ilıcalı yarışmacı dağılımından önce açıklamalarda bulundu. Ilıcalı yarışmacılara, "Kiminle aynı takımda olmak istersin, kiminle olmak istemezsin?" diyerek özel bir soru yöneltti. Bu soru karşısında oldukça şaşıran yarışmacılardan ilginç cevaplar geldi.

Aleyna Kalaycıoğlu Ayşe ile rakip takımda yarışmak istediğini, Aleyna Çalışkan ile aynı takımda kalmak istediğini söyledi. Ayşe de buna karşılık Aleyna Kalaycıoğlu ile karşı takımlarda yarışmak istediğini dile getirdi.

SURVİVOR'DA KİM HANGİ TAKIMA GEÇTİ?

Acun Ilıcalı, yarışmacı dağılımını açıklamadan önce, ''Seyircilerimizin fikirlerini göz önüne alarak dört dörtlük takımlar kurduk.'' dedi. Takımlar şu şekilde kuruldu;

MAVİ TAKIM:

StevenMerve AydınPoyrazSergenAyşeDora

KIRMIZI TAKIMBerkayBatuhanAleyna ÇalışkanAleyna Kalaycıoğluİsmail Balaban

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar