Taika Waititi: Ben yanlış bir şey yapmadım

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 03.07.2021 tarih ve 10:33 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Taika Waititi: Ben yanlış bir şey yapmadım

makale içerik

Taika Waititi: Ben yanlış bir şey yapmadım
Kısa Linki Kopyala

Taika Waititi: Ben yanlış bir şey yapmadım

Taika Waititi, Rita Ora ve Tessa Thompson ile olan fotoğrafları hakkında sessziliğini bozdu. Oscar ödüllü yönetmen "Ben yanlış bir şey yapmıyordum" dedi.

Şu sıralar Thor serisinin yeni halkası Love and Thunder'ın yönetmen koltuğunda oturan Taika Waititi; Tessa Thompson ve müzisyen Rita Ora ile Sydney'deki tatil fotoğraflarının Marvel Stüdyoları'nda rahatsızlık yarattığı iddiaları üzerine konuştu.Waititi, çıkan haberlerden sonra Avustralya'da yayınlanan The Sydney Morning Herald gazetesine konuştu.45 yaşındaki yönetmen, "Sanırım internetin hakim olduğu bir dünyada her şey çok çabuk yayılıyor. Ayrıca bu gerçekten o kadar önemli bir şey mi? Hayır, o kadar da değil! Ben yanlış bir şey yapmıyordum" dedi."EVİMDE GİBİ HİSSETTİRDİLER"Oscar ödüllü yönetmen, o görüntülerin çekildiği sırada çocuklarını neredeyse yedi aydır görmediğini söyledi.Taika Waititi etrafında kendisini seven, iyi hissettiren insanlar olduğunu vurguladı. Waititi, o gün yanında bulunan insanların kendisini evinde hissettirdiklerini de sözlerine ekledi.Öte yandan yöneticilerin, çok büyük yatırım yaptıkları bir projeyle ilgili yansıtmak istedikleri görüntünün bu olmadığını konuşuluyor.Yapım şirketinin üst düzeyine yakın bir kaynak, Waititi'nin sergilediği görüntülerin çizgiyi aştığını savunduklarını söyledi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar