Tarkan'dan sonra Gülşen'den de Yıldız Tilbe'ye destek yok

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 04.05.2021 tarih ve 07:25 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Tarkan'dan sonra Gülşen'den de Yıldız Tilbe'ye destek yok

makale içerik

Tarkan'dan sonra Gülşen'den de Yıldız Tilbe'ye destek yok
Kısa Linki Kopyala

Tarkan'dan sonra Gülşen'den de Yıldız Tilbe'ye destek yok

Yıldız Tilbe, pandemi nedeniyle zor günler geçiren müzik dünyası için sosyal medyada düzenlenen 'meydan okuma / challenge' akımına dahil olarak Tarkan'a pas atsa da Megastar'dan ret yanıtı aldı. Daha sonra Gülşen'i akıma davet etti ancak Gülşen, Tilbe'ye henüz yanıt vermedi.

Yıldız Tilbe, Twitter hesabından evden şarkı söyleyerek sanatçı dostlarına çağrıda bulundu. İlk pası Kış Güneşi şarkısını söyleyerek Megastar Tarkan'a attı. Ancak Tarkan bu isteği kibarca geri çevirdi.

Tilbe, "Tarkan topu sana attım, sen de kime istiyorsan ona at. Bir tane de Orhan Gencebay şarkısı atmak isterdim ama tek top hakkım var galiba..." ifadelerini kullandı.

Tarkan ise akımın amacını anlamadığını söyleyerek Yıldız Tilbe'yi reddetti. Tarkan, "Yıldız’ım sen benim kıymetlimsin, seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem ama bu challenge’ın nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden ne yalan söyleyeyim. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver” ifadesini kullandı.

Ünlü şarkıcı da Tarkan'a "Teşekkür ederim" demekle yetindi.

GÜLŞEN'E PAS ATTI

Tarkan'dan ret cevabı alan Tilbe, bu sefer Gülşen'i Gel Çarem şarkısıyla akıma davet etti. Gülşen, Tilbe'ye henüz yanıt vermedi.

YILDIZ TİLBE'NİN KATILDIĞI AKIMIN AMACI NE?

Binlerce müzisyen pandemi döneminden olumsuz etkilendi. Seslerini duyurmak isteyen sanatçılar, #HepimizİçinSesVerTürkiye etiketiyle sosyal medyada bir akım başlattı ve ilk çağrısını Murat Kekilli'ye yaptı.

Kekilli bu çağrıya, Yıldız Tilbe'nin Delikanlım şarkısıyla yanıt verdi. Ardından da Tarkan'ın Kış Güneşi şarkısını söyleyen Tilbe, Twitter hesabından Tarkan'a seslendi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar