Tokyo Olimpiyatları'nda beklenmedik atlayış

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 03.08.2021 tarih ve 16:34 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Tokyo Olimpiyatları'nda beklenmedik atlayış

makale içerik

Tokyo Olimpiyatları'nda beklenmedik atlayış

Tokyo Olimpiyatları'nda beklenmedik atlayış

2020 Tokyo Olimpiyatları'nda geçtiğimiz cumartesi günü yapılan kadınlar 3 metre atlama tahtasında benzeri ender görülen bir olay yaşandı. Kanadalı dalgıç Pamela Ware atlayışıyla herkesi şaşırttı.

Kanadalı dalgıç Pamela Ware, kariyerinde ilk kez katıldığı 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda hiç beklenmedik bir atlayışa imza attı.31 Temmuz Cumartesi günü kadınlar 3 metre atlama tahtasında Pamela Ware de dalış yapmak üzere tahtaya geldi.Atlamak için hazırlanan Ware'in adımlarından sonra atlayıp hareketlerini yapması beklenirken, atlama tahtasının ucundan hiç zıplamadan ve hareket yapmadan direkt olarak suya daldı.PUANI 0.0 Atlayış o kadar kötüydü ki Ware'in ilk önce ayakları suya değdi ve bu korkunç atlayış sonucunda Kanadalı sporcu 0.0 puan aldı.KORKTUĞU İÇİN ATLAMAMIŞ  Milliyet'in haberine göre 28 yaşında olan ve 2013 Dünya Su Sporları Şampiyonası'ndan da iki bronz madalyaya sahip olan Ware, 'Sakatlanmaktan korktuğu için' böyle bir atlayış yaptığını belirtti."DALIŞI YAPSAYDIM KENDİME ZARAR VEREBİLİRDİM" Olimpiyat tarihinde eşine ender rastlanan 0.0 puan sonrası Pamela Ware atlayışıyla ilgili açıklama yaptı. Ware paylaştığı videoda şu ifadeleri kullandı: "Bu yarışmaya çok hazırdım ve bir hata yaptım. Herkesin başına gelebilirdi ama benim başıma yanlış zamanda geldi. Sanırım dalışı yapmış olsaydım, muhtemelen kendime zarar verebilirdim."

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar