Tolga Güleç'ten Can Yaman'a: Bir katkın olsun şu dünyaya

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 02.08.2021 tarih ve 15:15 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Tolga Güleç'ten Can Yaman'a: Bir katkın olsun şu dünyaya

makale içerik

Tolga Güleç'ten Can Yaman'a: Bir katkın olsun şu dünyaya
Kısa Linki Kopyala

Tolga Güleç'ten Can Yaman'a: Bir katkın olsun şu dünyaya

Oyuncu Tolga Güleç, sosyal medyada tatil fotoğraflarını yayımlayan Can Yaman'a tepki göstererek, "Bir katkın olsun şu dünyaya" dedi.

İtalyan dizisi Sandokan'ın başrolünde oynayan ve Türkiye ziyaretinin ardından İtalya’ya dönen Can Yaman, tatile devam ediyor. 31 yaşındaki oyuncu, önceki gün konakladığı otelden ve çıktığı gemi turundan kareleri Instagram sayfasında paylaştı. Can Yaman’ın denize karşı jakuzi keyfi yaptığı ve kaslı vücudunu sergilediği pozları tepki çekti.

Can Yaman'ı eleştirenler arasında oyuncu Tolga Güleç de vardı. Güleç sosyal medya hesabından isim vermeden Can Yaman'a tepki gösterdi. 

Güleç'in paylaşımı şöyle:

"Milyon takipçi yapmış vasıfsız kardeşim, sana diyorum yahu kime olacak! Herkesin içinde isim vermeyeyim şimdi, sonra salarsın üstüme 12-13 yaşındaki fanlarını. Bir katkın olsun şu dünyaya! Kardeş durmadan Instagram'da üstü çıplak fotoğraflarını paylaşıp like/etkileşim kasacağına, yapsana 2 paylaşım, ihtiyaç listesi paylaş en azından. Paylaş bir şey paylaş tamam en yakışıklı sensin en iyi vücut sende tamam ne olur?"

Güleç’in eleştirisi binlerce kullanıcı tarafından desteklendi.Can Yaman'ın bazı hayranları da oyuncunun yardımseverliğini vurgulayarak onu savundu. 

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar