Tuba Büyüküstün yeni proje için İstanbul'a döndü

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 13.05.2021 tarih ve 12:34 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Tuba Büyüküstün yeni proje için İstanbul'a döndü

makale içerik

Tuba Büyüküstün yeni proje için İstanbul'a döndü

Tuba Büyüküstün yeni proje için İstanbul'a döndü

Oyuncu Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı dizisinin final yapmasıyla Bodrum yaşantısını noktaladı. Ailesiyle vedalaştıktan sonra havalimanına geçen Büyüküstün, İstanbul'a yeni bir proje için döndüğünü söyledi.

Sefirin Kızı çekimleri boyunca konaklaması için tutulan Konacık’taki evinden önceki gün ayrılan Tuba Büyüküstün, sabah saatlerinde kızları Maya ve Toprak’la Bodrum Merkez’de kahvaltı yaptı. Ünlü oyuncu daha sonra annesiyle babasını Göltürkbükü’ndeki evlerinde ziyaret etti. Büyüküstün, ailesiyle de vedalaştıktan sonra kızlarıyla beraber havalimanına geçti.

"DAHA TATLI ŞEYLER KONUŞALIM"

Havalimanında soruları yanıtlayan güzel oyuncu, İstanbul’a dönüş sebebinin yeni bir proje olduğunu “Dijital bir proje var, o sebepten dönüyorum" sözleriyle ifade etti. Büyüküstün’e sosyal medyada paylaştığı çiçek fotoğrafları hatırlatılarak “Hayatınızda birisi mi var?” sorusu yöneltildi. Oyuncu, gülerek “Daha tatlı şeyler konuşabiliriz” dedi.

puhutv'nin yeni dizisi Seyyar'dan ilk tanıtım

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar