Ünlü model Martha Hunt anne oldu

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 24.11.2021 tarih ve 12:05 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Ünlü model Martha Hunt anne oldu

makale içerik

Ünlü model Martha Hunt anne oldu
Kısa Linki Kopyala

Ünlü model Martha Hunt anne oldu

Victoria's Secret’ın ünlü modellerinden Martha Hunt, ilk çocuğunu dünyaya getirdi. Hunt, bebeğiyle ilk fotoğrafını paylaşarak bebeğinin adını da açıkladı.

Victoria's Secret’ın ünlü modeli Martha Hunt, ilk çocuğunu dünyaya getirdi. 32 yaşındaki Amerikalı model, anne olduğu haberini Instagram’da duyurdu. Hunt, doğum anını gösteren fotoğraflarını paylaştı.Ünlü model, “6 Kasım sabahı kızımız Emery dünyaya geldi” notunu yazdı.Hastane odasında doğum sancısı çekme anını da hayranlarıyla paylaşan Hunt ile fotoğrafçı nişanlısı Jason McDonald, ilk kez anne-baba olma mutluluğunu yaşadı.Çift, 2015’te bir fotoğraf çekiminde tanışmış, Ocak 2020’de de nişanlanmıştı.Hunt, eylül ayında bebeğinin cinsiyetini açıklamış, isim konusunu hala düşündüğünü söylemişti.Martha Hunt, hamileliği boyunca sık sık Instagram hesabından paylaşımlar yaparak, büyüyen göbeğini gözler önüne sermişti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar