Ünlü şarkıcı Sophie Ellis-Bextor 17 yaşındayken tecavüze uğradığını anlattı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 28.09.2021 tarih ve 17:24 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Ünlü şarkıcı Sophie Ellis-Bextor 17 yaşındayken tecavüze uğradığını anlattı

makale içerik

Ünlü şarkıcı Sophie Ellis-Bextor 17 yaşındayken tecavüze uğradığını anlattı
Kısa Linki Kopyala

Ünlü şarkıcı Sophie Ellis-Bextor 17 yaşındayken tecavüze uğradığını anlattı

Ünlü şarkıcı Sophie Ellis-Bextor, 17 yaşındayken kendisinden 12 yaş büyük bir adam tarafından tecavüze uğradığını açıkladı. Şarkıcı, o geceden sonra bir daha hiç karşılaşmadıklarını söyledi. Sophie, "Çok utandım, bekaretimi böyle kaybettim ve kendimi aptal hissettim" dedi.

Ünlü şarkıcı Sophie Ellis-Bextor, 17 yaşındayken kendisinden 12 yaş büyük biri tarafından tecavüze uğradığını açıkladı. Şarkıcı, olay gecesini anlatırken gittiği bir konserden sonra Jim adında bir müzisyenle sohbet ettiğini, daha sonra Jim'in evine gittiğini söyledi.

Jim'in tarih kitaplarını görmek için gittiği evde sarhoşken tecavüze uğradığını açıklayan şarkıcı, evden ayrıldığında kendisini "kirletilmiş" hissettiğini anlattı. 

"ÇOK UTANDIM"

Sophie, yaşadığı travmayı "Jim'in evindeyken sarhoştum, biraz yakınlaştık, daha sonra Jim üstümü çıkarmaya başladı. 'Hayır istemiyorum' dedim ama dinlemedi. Çok utandım, bekaretimi böyle kaybettim ve kendimi aptal hissettim" diye anlattı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar