Üzerine kaynar su dökülen 'Beyaz'a site sakinleri sahip çıktı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 26.08.2021 tarih ve 15:37 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Üzerine kaynar su dökülen 'Beyaz'a site sakinleri sahip çıktı

makale içerik

Üzerine kaynar su dökülen 'Beyaz'a site sakinleri sahip çıktı
Kısa Linki Kopyala

Üzerine kaynar su dökülen 'Beyaz'a site sakinleri sahip çıktı

Adana’da bir sitedeki özel güvenlik görevlisinin, üzerine kaynar su döktüğü 'Beyaz' isimli köpeğin yaraları site sakinleri tarafından sarılıyor. Olayın şokunu henüz atlatamayan vatandaşlar, köpeğe yardımcı olmaya çalışıyor.

Üzerine kaynar su dökülen 'Beyaz' isimli köpeğin yaraları sarılıyor.

22 Ağustos’ta merkez Çukurova ilçesine bağlı Esentepe Mahallesi'nde bir sitede özel güvenlik görevlisi olarak çalışan M.E.K, gölgede yatan 'Beyaz' isimli sokak köpeğinin üzerine kaynar su döktü.

Güvenlik kameralarına yansıyan olayın duyulmasının ardından zanlı, Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalandı.

Adliyeye sevk edilen şahıs, adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

'Beyaz' isimli sokak köpeğine ise site sakinleri sahip çıktı. Site sakini Canan Deniz Günay, olayın hemen ardından veteriner çağrılarak gerekli müdahalenin yapıldığını ve merhem tedavisinin başladığını belirterek, “Yaraları çok fazla olmadığı için burada tedaviye devam ediyoruz. Biz veterinerin vermiş olduğu kremi Beyaz’a sürüyoruz. Ancak şu an köpek psikolojik olarak çok zor durumda. Kendisine kimseyi yaklaştırmıyor, herkesten kaçıyor” dedi.

Günay, olayı duyunca güvenlik kamerası görüntülerini izlemek istemediğini ama daha sonra izlediğinde çok kötü olduğuna dikkat çekerek şunları kaydetti:

“Bunu yapan kişinin bizim güvenliğimizi sağlayan, canımızı koruyan kişi olması bizi daha da özdü. Çünkü başka bir canlının canına kastetti.”

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar