Veteriner hekimlerden Ali Sunal'a tepki: Bu sefer gülmedik

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 08.06.2021 tarih ve 08:54 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Veteriner hekimlerden Ali Sunal'a tepki: Bu sefer gülmedik

makale içerik

Veteriner hekimlerden Ali Sunal'a tepki: Bu sefer gülmedik
Kısa Linki Kopyala

Veteriner hekimlerden Ali Sunal'a tepki: Bu sefer gülmedik

Aydın Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Cemil Şahin, Ali Sunal'ın koreografi yönetmenliğini yaptığı ‘Güldür Güldür’ programında veteriner hekimlere yönelik kullanılan sözlerden dolayı sert tepki gösterdi. Başkan Şahin, sosyal medya hesabından skecin ilgili bölümünü paylaşarak, “Bu sefer gülmedik Sn. Ali Sunal. Siz ve ekibiniz sözde şakanızla gözümüzdeki notunuzu sıfıra indirdiniz" dedi.

Koreografi yönetmenliğini Ali Sunal’ın yaptığı ve özel bir televizyon kanalında yayınlanan ‘Güldür Güldür’ programındaki bir skeçte veteriner hekimlere yönelik kullanılan 'Hani bu doktorlar az not aldıkları zaman onları veteriner yapıyorlar ya' şeklindeki sözler büyük tepki çekti.

Veteriner hekimler tarafından tepki çeken sözlere Aydın Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Cemil Şahin de sessiz kalmadı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Şahin, "Bu sefer gülmedik Sn. Ali Sunal. Siz ve ekibiniz sözde şakanızla gözümüzdeki notunuzu sıfıra indirdiniz" ifadelerini kullanarak tepkisini ortaya koydu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar