Victoria's Secret podyuma dönmeyi planlıyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 28.07.2021 tarih ve 11:23 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Victoria's Secret podyuma dönmeyi planlıyor

makale içerik

Victoria's Secret podyuma dönmeyi planlıyor

Victoria's Secret podyuma dönmeyi planlıyor

Yılın şovu olarak adlandırılan Victoria's Secret yılbaşı defilesini kaldıran dünyaca ünlü iç çamaşırı markası, podyumlara dönmeye hazırlanıyor. Uzun boylu ve sıfır beden mankenlerden vazgeçen firmanın CEO'su Martin Waters, moda şovu bütçesini iki yıldır biriktirdiklerini ve defilelere dönmeyi planladıklarını açıkladı.

'Melekler' olarak adlandırılan modellerine ve klasik güzellik standartlarına veda eden Victoria's Secret'ta hareketli günler yaşanıyor.Kısı süre önce olumlu değişimi teşvik etmek için ortak bir tutkuyu paylaşan başarılı kadınlar olarak nitelediği yedi yeni marka yüzünü tanıttan Victoria's Secret, Ağustos ayından itibaren ana holding L Brands'tan kısmen ayrılacak.Alışveriş merkezlerinin dışında yeni bir perakende formatını test etmeye başlayacak olan şirketin CEO'su Martin Waters, sanal bir sunumda gelecek planlarını anlattı.Martin Waters "Tarihsel olarak, moda şovu çevresinde çok önemli miktarda pazarlama harcamamız oldu ve bu parayı son iki yılda biriktirdik. Amacımız defile işine geri dönmek" dedi.İç çamaşırı markasının podyumlara nezaman veya nasıl geri döneceğini açıklamak için aceleleri olmadığını belirten Waters "Önümüzdeki yıllarda kültürel olarak stratejimizi yeniden tanımlayacağız" diye konuştu.İşte Victoria's Secret'ın yedi yeni marka yüzü...Güney Sudan doğumlu, Avustralya vatandaşı manken Adut Akech, İngiliz Moda Ödülleri'nde yılın en iyi modeli seçilmişti. Gecede konuşma yapan Akech, moda endüstrisinde güzellik kalıplarının yıkılmaya başladığını ancak daha fazlasına ihtiyaç olduğunun altını çizmişti.1996 yılında doğan trans model Valentina Sampaio, daha önce de dünyaca ünlü spor dergisi Sports Illustrated'in mayo sayısında yer alan ilk trans kadın olmuştu.Amerikalı bir baba ve Çinli bir anneden Amerika Birleşik Devletleri'nde dünyaya gelen ve 2019'dan bu yana Çin için serbest stil kayak yarışmacısı olan Gu, FIS Freeski Dünya Şampiyonasında iki altın kazanan ilk serbest kayakçı olarak tarihe geçti.29 yaşındaki Paloma Kai Shockley Elsesser, büyük beden modelliği yapıyor. İngiltere doğumlu İsviçreli-Amerikalı model, bir sokak giyim mağazasında çalışmaya başladığı sırada açtığı Instagram hesabıyla tanınırlığını artırdı. Instagram’da sıfır bedeni yücelten, basmakalıp görünümlerin kabul gördüğü, gerçekçilikten uzak ve sadece bazı kadınların temsil edildiği moda anlayışına karşı ‘savaş başlatan’ Elsesser, birçok kişi tarafından idol olarak görülmeye başlandı.1972 doğumlu İngiliz Amanda de Cadenet, fotoğrafçılık ve yazarlık kariyerine devam ederken, aynı zamanda oyunculuk da yapıyor. Bir döneme damga vuran Duran Duran grubunun üyelerinden John Taylor'ın eski eşi olan Amanda de Cadenet, kısa süre önce piyasaya çıkan It's Messy; Essays on Boys, Boobs, and Badass Women ile dünya çapında bir üne ulaştı.ABD milli takımının yanı sıra Ulusal Kadınlar Futbol Ligi takımlarından OL Reign'ın kaptanı olan  ABD’lir profesyonel futbolcu Megan Rapinoe, kadınların maaş eşitliğini en çok savunan kişilerin başında gelirken eski ABD Başkanı Donald Trump karşıtlığıyla tanınıyor.39 yaşındaki Priyanka Chopra, Hint sinema oyuncusu, şarkıcı ve 2000 yılı Dünya Güzellik Yarışması birincisi. Bollywood'un en çok kazanan oyuncularından biri olan Chopra, Hindistan'da en popüler ünlülerden biri durumunda.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar