Vildan Atasever ile Mehmet Erdem evlendi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 10.09.2021 tarih ve 11:58 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Vildan Atasever ile Mehmet Erdem evlendi

makale içerik

Vildan Atasever ile Mehmet Erdem evlendi
Kısa Linki Kopyala

Vildan Atasever ile Mehmet Erdem evlendi

Vildan Atasever ve Mehmet Erdem çifti, dün gerçekleşen sade bir törenle dünya evine girdi.

Yaklaşık bir yıldır birlikte olan Vildan Atasever ile Mehmet Erdem çifti  evlendi.

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; düğün, Taksim'de sınırlı sayıda kişinin katıldığı sade bir törenle gerçekleşti.

"PANDEMİDEN DOLAYI ARKADAŞ ÇEVREMİZ KATILAMADI"

Çift, nikah sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Mehme Erdem, "Aile içerisinde kutluyoruz. Pandemiden dolayı arkadaş çevremiz katılamadı. Daha sonra onlarla da bir kutlama yapacağız"dedi.

"ÇOK HEYECANLIYDIK"

Vildan Atasever ise "Çok heyecanlıydık. Sizler gelmeden önce Mehmet ile pistte dans ediyorduk, siz geldiniz kurtulduk." sözleriyle espri yaptı. Ünlü oyuncu, "Bizim için iyi dileklerde bulunan dostlarımıza sevgilerimizi yolluyoruz" dedi.

"GELENEKLERİMİZE UYMAYA ÇALIŞTIK"

Atasever ayrıca, "Geleneklerimize ve göreneklerimize uymaya çalıştık. Bunlardan biri de ayakkabımın altına isim yazmaktı. Sağ olsun bütün arkadaşlarım aradı. Tek tek isim verdiler, ben de hepsinin isimlerini yazdım" ifadelerine yer verdi."KIZLAR BEN HAZIRIM, BEKLİYORUM"

Nikah öncesinde altına arkadaşlarının ismini yazdığı ayakkabasının fotoğrafını paylaşan Vildan Atasever, paylaşımının altına "Kızlar ben hazırım, bekliyorum" notunu düştü.Mehmet Erdem, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda haklarında çıkan evlilik iddialarını doğrulamış ve "Vildan'la önümüzdeki hafta sade bir düğün töreniyle evleniyoruz" demişti.Vildan Atasever, 2001–2007 yılları arasında Taylan Kılınç ve 2010–2015 yılları arasında oyuncu İsmail Hacıoğlu ile evlilik gerçekleştirmişti. 

Atasever, 2019'un nisan ayında ise Erkan Akdemir ile nişanlanmıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar