Wimbledon'a katılan Kate Middleton'a karantina tepkisi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 11.07.2021 tarih ve 09:11 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Wimbledon'a katılan Kate Middleton'a karantina tepkisi

makale içerik

Wimbledon'a katılan Kate Middleton'a karantina tepkisi

Wimbledon'a katılan Kate Middleton'a karantina tepkisi

Kate Middleton corona virüs olan birisiyle temaslı olduğu için uygulanan karantina süresini Wimbledon Tenis Turnuvası ile bitirdi. Kadınlar finaline katılan Düşes'in 10 günü doldurmaması tepki çekti.

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin en gözde üyelerinden Cambridge Düşesi Kate Middleton ve Prens William, karantinadan çıkarak Wimbledon Tenis Turnuvası'nın kadınlar finaline katıldı.Corona virüs temaslı olduğu bilinen Kate Middleton'ın, günün çoğunu Wimbledon Tenis Turnuvası'nın VIP bölümünde Tim Henman ve Joe Wicks ile geçirdi.Cambridge Düşesi'nin karantinadan hemen çıkması eleştirilere neden oldu.İngiltere'deki mevcut karantina kuralları gereği, Düşes'in temastan itibaren 10 gün boyunca karantinada kalması gerekiyordu.Üç çocuk annesinin geçtiğimiz salı günü corona virüslü biriyle temasta bulunduğu duyuruldu.  Kensington Sarayı'ndan yapılan açıklamada ise Middleton'un karantinadan Cumartesi günü çıktığı duyuruldu. Buna rağmen resmi olarak karantinanın ne zaman bittiği açıklanmadı.İngiliz medyasına yansıyan haberlerde, Kate'in İngiltere Sağlık Bakanlığı sayasinde ya da takip uygulamasıyla temaslı olduğunun anlaşılmadığı belirtildi.Kate Middleton'ın corona virüslü biriyle temaslı olduğunu kişisel olarak öğrenmesi ve testlerini negatif çıkması karanitina süresini kısalttı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar