Wonder Woman filminin yıldızı Gal Gadot'nun karnı burnunda

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 20.06.2021 tarih ve 11:50 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Wonder Woman filminin yıldızı Gal Gadot'nun karnı burnunda

makale içerik

Wonder Woman filminin yıldızı Gal Gadot'nun karnı burnunda

Wonder Woman filminin yıldızı Gal Gadot'nun karnı burnunda

Üçüncü çocuğuna hamile olan Wonder Woman filminin yıldızı Gal Gadot, doğum için gün sayıyor. Son fotoğraflarında ünlü yıldızın karnının iyice büyüdüğü görüldü.

Üçüncü çocuğuna hamile olan İsrailli ünlü oyuncu Gal Gadot’un karnı iyice belirginleşti. 36 yaşındaki Wonder Woman yıldızı, önceki gün, öğle yemeği ve alışveriş için çıktığı Studio City sokaklarında görüntülendi.Dar bir siyah elbise giyen ünlü yıldızın yanında dört yaşındaki küçük kızı Maya da vardı.Gadot’nun, kızının saçlarını kestirmeye götürdüğü öğrenildi.Dünyaca ünlü oyuncu, eşi Yaron Varsano ile birlikte üçüncü çocuğuna kavuşmak için gün sayıyor.2008’de evlenen çiftin 9 yaşında Alma ve 4 yaşında Maya adında iki kızı bulunuyor.Gadot, mart ayında yaptığı sosyal medya paylaşımıyla üçüncü çocuğuna hamile olduğunu duyurmuştu. Ailece çekilen fotoğrafını paylaşarak, “İşte yine başlıyoruz” notunu yazmıştı. Fotoğrafta, tüm aile üyelerinin ünlü oyuncunun karnına ellerini koyması dikkat çekmişti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar