Zendaya Met Gala'da neden yoktu? (MET Gala'ya hiç katılmamış 5 ünlü)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 15.09.2021 tarih ve 10:16 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Zendaya Met Gala'da neden yoktu? (MET Gala'ya hiç katılmamış 5 ünlü)

makale içerik

Zendaya Met Gala'da neden yoktu? (MET Gala'ya hiç katılmamış 5 ünlü)
Kısa Linki Kopyala

Zendaya Met Gala'da neden yoktu? (MET Gala'ya hiç katılmamış 5 ünlü)

Venedik Film Festivali'nde kırmızı halıya damga vuran Zendaya, MET Gala'ya katılmadı.Son dönemin en şık ve stil sahibi ünlülerin başında gösterilen Amerikalı'nın geçirli bir sebebi olsa da modanın en büyük gecesini hiç katılmayan ünlü isimler de var.

Modanın en büyük gecesi gerçekleşti. New York'taki Metropolitan Sanat Müzesi yararına düzenlenen MET Gala 2021, ünlü yıldızları birbirinden şık, ilginç ve dikkat çekici kostümlerin içinde bir araya getirdi. Ancak Venedik Film Festivali'nde kırmızı halıya damga vuran Zendaya'nın organizasyonda yer almaması dikkat çekti.Gözler, 93 karat Bulgari zümrüt kolyesi ve özel deri Balmain elbisesi ise Venedik Film Festivali'nin en çok konuşulan isimlerinden olan 25 yaşındaki şarkıcıyı aradı.Ancak Zendaya Euphoria'nın merakla beklenen ikinci sezonun çekimleri yüzünden organizasyonda yer alamadı.Zendaya, son kırmızı halısında "Euphoria'da olacağım. Hayranlarım bana çok kızgın. Ne yazık ki Met Gala'ya katılamayacağım çünkü Euphoria için çalışacağım. Keşke yapabilseydim" diyerek üzüntüsünü dile getirmişti.Harpersbazaar'ın haberine göre; son dönemin en şık ve stil sahibi ünlüleri arasında gösterilen Zendaya'nın Met Gala'ya katılmamak için çok geçerli bir sebebi olsa da organizasyona hiç katılmamayı tercih eden yıldızlar da var.Meryl StreepAngelina JolieJennifer AnistonAdeleBritney Spears

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar