Google Haritalar şimdi uyumlu bir elektrikli otomobil şarj istasyonu bulmanıza yardımcı oluyor

Bu yazı Hasan ERYILMAZ tarafından 17.12.2019 tarih ve 00:34 saatinde Yazılım kategorisine yazıldı. Google Haritalar şimdi uyumlu bir elektrikli otomobil şarj istasyonu bulmanıza yardımcı oluyor

makale içerik

Google Haritalar şimdi uyumlu bir elektrikli otomobil şarj istasyonu bulmanıza yardımcı oluyor
Kısa Linki Kopyala

Google Haritalar, elektrikli araç sahiplerinin şarj istasyonları bulmasına yardımcı olur. Bununla birlikte, sorun elektrikli taşıtların şarj edilmesi için birkaç standart bulunmasıdır, bu nedenle bazı durumlarda belirli bir elektrikli taşıtın belirli bir şarj istasyonuyla uyumluluğuyla ilgili sorunlar olabilir.

Google bu sorunu fark etti ve harita hizmetini güncelledi, böylece araç sahiplerine elektrikli araçlarıyla uyumlu olacak şarj istasyonlarını gösteriyor. İlgili filtreleme ayarı, Android için Google Haritalar uygulamasının yeni sürümünde göründü (henüz, iOS sürümünde aynı seçeneğin olup olmadığı hakkında hiçbir bilgi yok).

Uygulama ayarlarında yeni bir “elektrikli araç ayarları” seçeneği belirlendi. Bununla beraber, kullanıcı şarj istasyonunun tercih edilen konektör tipini belirleyebilir.

Anahtar Kelimeler : Google,Haritalar,,elektrikli,araç,sahiplerinin,şarj,istasyonları,bulmasına,yardımcı,olur.Bununla,birlikte,,sorun,elektrikli,taşıtların,şarj,edilmesi,için,birkaç,standart,..

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar