VPN ne dir? Ne işe yarar?

Bu yazı Hasan ERYILMAZ tarafından 23.12.2021 tarih ve 16:57 saatinde Yazılım kategorisine yazıldı. VPN ne dir? Ne işe yarar?

makale içerik

Bu içerik sponsorludur.Sponsora ulaşmak için tıklayınız.
VPN ne dir? Ne işe yarar?
Kısa Linki Kopyala

VPN, Virtual Private Network (Sanal Özel Ağ) teriminin kısaltılmış halidir ve en temel anlamıyla internete başka bir IP adresi üzerinden bağlanmanızı sağlayan hizmettir. VPN, bağlantınızı güvenli hale getirir ve herhangi bir ağa bağlanırken sizin bağlantınızı şifreler ve kimliğinizin bulunamamasını sağlar. Aynı zamanda ülkenizdeki yasaklı sitelere, kısıtlanmış sitelere veya IP’lere yine VPN sayesinde bağlanabilirsiniz. Aynı zamanda VPN sistemi gönderdiğiniz, aldığınız tüm verileri kendisi şifrelediğinden 3. şahısların ne yaptığınızı görmesine izin vermeyen bir güvenlik sistemi olarakda kullanılabilir.

Hesap satışı yapan çok fazla site olmasına rağmen güvenilir bir yerden hizmet almak oldukça zor. Oldukça aranan vpn hesap satışı hizmetleri konusunda güvenebileceğiniz bir platform arıyorsanız işte size öneri: vpn satın al - SadeceOn.com linkine tıklayıp hemen vpn premium üyelikle ilgili satış yapanların yeteneklerini ve önceki satışlarının yorumlarını inceleyebilir, kararınızı verebilir ve hemen hızlı şekilde alım yapabilirsiniz. Siz onay vermeden paranızı satıcıya aktarmayan bu site, bir çok ödeme yöntemini de sunuyor. Siz de ihtiyaçlarınız için böyle avantajlı bir siteyi ziyaret etmeyi unutmayın.

Ancak şöyle bir sorun var ki VPN hizmeti sağlayan uygulamalar-firmalar genel olarak size önce bir deneme süresi verir daha sonra bunun kesintisiz, limitsiz, hızlı bir hizmet şeklinde devam ettirmeniz için sizden ek ücret isterler. Aynı zamanda bağlandığınız sunucu muhtemelen farklı ülkelerden olacağından PİNG sorunu yaşayabilmeniz olasıdır. Eğer ücretsiz ve hızlı internet sağlayan bir VPN bulursanız aslında normal kullandığınız internetten daha mantıklı bir kullanım olarak gözükebilir.

Anahtar Kelimeler : VPN,,Virtual,Private,Network,(Sanal,Özel,Ağ),teriminin,kısaltılmış,halidir,ve,en,temel,anlamıyla,internete,başka,bir,IP,adresi,üzerinden,bağlanmanızı,sağlayan,hizmettir.,VPN,,bağlantınızı..

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar